Usługi

Wybieracie Państwo te usługi, których potrzebujecie. Jeśli macie życzenia specjalne, obowiązkowo weźmiemy je pod uwagę. Pracujemy zarówno w pełnym zakresie usług (od zamówienia do otrzymania towaru przez klienta), jak również w ograniczonym (na przykład, tylko oznakowanie towaru).

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z martketplace (Allegro, Amazon, Etsy, Ebay), możemy zaproponować  Państwu kompleks usług: od przechowywania produktów na naszych magazynach po dostawę zamówień do magazynów marketplace, włącznie z przygotowaniem zamówień, ich oznakowaniem oraz pakowaniem.

Jeśli prowadzą Państwo sklep, istnieje możliwość przekazania funkcji przechowywania, pakowania zamówień oraz dostawy Państwa towarów do klientów.

Usługi logistyczne dla e-commerce
Outsourcing magazynu
Outsourcing logistyczny
Obsługa logistyczna sklepów internetowych
Logistyka kontraktowa
Obsługa zamówień
Przyjęcie towarów
Kontrola jakości
Magazynowanie towaru
Magazynowanie dla sklepów internetowych
Kompletacja zamówień
Pakowanie zamówień internetowych
Dostawa towaru
Fulfillment dla Amazon
Operator logistyczny
3pl logistyka
Copacking
Logistyka magazynowa
Magazynowanie dla E Commerce
Wynajem powierzchni magazynowych
Etykietowanie towaru

Fulfillment w Polsce

Chcesz zwiększyć sprzedaż i skalować swój biznes, ale masz dość wykonywania rutynowych zadań i spędzasz zbyt dużo czasu na przetwarzaniu zamówień? Firma eNemer oferuje usługi fulfillment — zadbamy o całościową realizację zamówienia i jego dostawę do konsumenta, podczas gdy Ty będziesz mógł poświęcić z swój czas na ważne sprawy biznesowe. 

Chociaż Polska to kraj, w którym sektor e-Commerce dopiero się rozwija, a usługi fulfillment stawiają nieśmiało pierwsze kroki w handlu elektronicznym, to firma eNemer zdobyła już zaufanie wielu przedsiębiorstw w Warszawie i nie tylko.

 

Czym są usługi fulfillment?

Fulfillment to proces dostarczania towarów od sprzedawcy do kupującego, który pozwala firmie zoptymalizować wewnętrzne koszty. Realizacja usługi zaczyna się od momentu złożenia zamówienia i trwa do momentu dostarczenia go do klienta. 

W takim schemacie biznesowym sklep internetowy całkowicie lub częściowo deleguje operatorowi procesy logistyczne, takie jak:

 • odbiór towaru;
 • magazynowanie towaru;
 • przetwarzanie zamówienia;
 • kompletacja zamówień;
 • pakowanie produktów;
 • wysyłka zamówień;
 • obsługa zwrotów.

Fulfillment to również wysoce wyszkoleni pracownicy, hale magazynowe, możliwości logistyczne i wszystkie koszty handlu elektronicznego. 

Nie każda firma ma możliwość stworzenia własnej infrastruktury w poszczególnych regionach, gdyż jest to długi i kosztowny proces. Całkowity koszt nierzadko znacznie przewyższa przyszłe zyski, jakie może zapewnić poziom sprzedaży w regionie. W takim przypadku polski fulfillment oferowany przez eNemer to jedyne słuszne rozwiązanie dla uczestników rynku e-Commerce.

 

Kim jest dostawca usługi fulfillment?

Dostawcami są operatorzy 3PL lub operatorzy fulfillment. To firmy zewnętrzne, którym możesz zlecić całość lub część usług logistycznych Twojego przedsiębiorstwa. 

Jaka jest różnica między 3PL a operatorem fulfillment?

Mimo że obaj operatorzy wykonują usługi dla e-Commerce, istnieją między nimi różnice.

 • Operator 3PL. Firma świadcząca usługi logistyczne, w tym transport, magazynowanie, zarządzanie i przeładunek towarów. Są one odpowiednie dla firm ze wszystkich sektorów. Na przykład, jeśli masz sklep internetowy z własnym magazynem, możesz przekazać operatorowi tylko dostawę zamówień.
 • Operator fulfillment. Bardziej wyspecjalizowana firma, która najlepiej sprawdza się w sektorze obsługi zamówień. Operatorzy polski fulfillment przejmują na siebie zadania związane z realizacją zamówienia: od momentu wpłynięcia wniosku do sklepu internetowego — do momentu dostarczenia go do konsumenta.

Firma eNemer może pełnić rolę zarówno 3PL, jak i operatora fulfillment. Mamy wszelkie możliwości, by zapewnić wysokiej jakości realizację usług, w tym: floty samochodów ciężarowych, powierzchnię magazynową pod Warszawą (w Bronisze) i wyposażenie magazynowe, wykwalifikowanych pracowników oraz najnowocześniejsze elektroniczne systemy zarządzania procesami (WMS).

 

Fulfillment dla sklepu internetowego: wartość i zalety

Sektor e-Commerce to główny odbiorca usług polskiego fulfillmentu. Dzięki technologiom logistycznym online przedsiębiorcy mogą szybko rozwijać swoją działalność na korzystnych warunkach:

 • przy minimalnych nakładach inwestycyjnych;
 • bez zbędnego wydawania pieniędzy na wynajem magazynów;
 • bez konieczności zakupu drogiego sprzętu czy szkolenia pracowników.

Chcesz uzyskać dostęp do wszystkich możliwości, jakie oferuje polski fulfillment? Skorzystaj z oferty eNemer: cennik usług jest bardzo korzystny. Kolejną korzyścią jest to, że nie trzeba płacić za drogi wynajem magazynów, bowiem ponosisz koszty tylko za zajętą powierzchnię magazynową.

 

Poland fulfillment: cennik i elementy składowe

Mając na uwadzę, że Polska to kraj, w którym realizacja usługi fulfillment jest ciągle w fazie opracowywania, nie ma jednolitego standardu wyceny usług. Zależą one od kilku podstawowych czynników:

 • wielkości zamówienia (wymiary oraz waga);
 • warunków niezbędnych do przechowywania towaru;
 • wymaganych usług realizacji;
 • wykorzystania zajmowanej powierzchni w magazynie.

Jeśli jesteś zainteresowany dokładnym cennikiem usługi fulfillment oferowanej przez eNemer wypełnij formularz znajdujący się na stronie internetowej, a menedżerowie skontaktują się z Tobą w celu przedstawienia indywidualnej oferty handlowej.

 

Standardowe opłaty

Każda firma oferująca polski fulfillment ma standardowe opłaty. Są to:

 • opłaty za magazynowanie;
 • opłaty za realizację.

Oprócz nich w cenniku eNemer pojawiają się opłaty dodatkowe m.in. za magazynowanie długoterminowe czy opłaty za usługę obsługi zwrotów.

Około 30% firm detalicznych w Polsce korzysta z usług fulfillment i większość z nich jest zadowolona. Klienci eNemer doceniają jakość usług logistycznych w stosunkowo niskiej cenie, a także oszczędzają czas, który może być poświęcony na rozwój nowych rynków. Jeżeli jesteś gotowy na optymalizację kosztów i skalowanie swojego biznesu w Polsce i krajach UE, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

2022