Opakowanie wysokiej jakości jest jedną z kluczowych kwestii mających wpływ na atrakcyjność i integralność oferowanych towarów. To sprawia, że usługa co-packing staje się coraz bardziej popularna wśród firm działających w obszarze handlu online. Firma eNemer oferuje profesjonalne usługi co-packing dla Twojego biznesu i z powodzeniem zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z przygotowaniem towaru do wysyłki do klienta lub do magazynu marketplace.

 

Czym jest co-packing?

Co-packing jest to kompleksowa usługa świadczona przez operatora logistycznego w zakresie przepakowywania produktów do uzgodnionego z klientem rodzaju opakowania. Operator bierze przy tym pod uwagę specyfikację, wagę i wymiary towaru. Usługa ta dedykowana jest producentom i dystrybutorom różnego rodzaju towarów, które należy przygotować do gotowego rodzaju sprzedaży. 

Usługa co-packing rozwiązuje wiele zadań marketingowych, obejmująca:

 • przedsprzedaż opakowania produktów klienta;
 • przepakowywanie produktów z jednego opakowania do drugiego;
 • pakowanie towarów w jeden zestaw (zestawy upominkowe i promocyjne składające się z kilku powiązanych produktów);
 • przepakowywanie produktów z opakowań zbiorczych, w których są dostarczane do opakowań jednostkowych;
 • pakowanie niewielkich partii produktów na potrzeby nowatorskich degustacji;
 • wymiana starego lub uszkodzonego opakowania na nowe.

Dzięki co-packingowi można prezentować nowe produkty i zwiększyć sprzedaż bez stosowania rabatów i innych narzędzi marketingowych. Jednocześnie firma oszczędza na degustacjach, promotorach i reklamie, a także może sprzedawać niesprzedany wcześniej towar. Takie rozwiązanie pozwala podnieść poziom zadowolenia kupującego prezentami i zwiększyć jego lojalność.

 

Co-packing z eNemer — co oferujemy?

Optymalizacja produkcji lub wprowadzanie zmian w aktualnym opakowaniu wymaga nakładów czasu i środków, co może powodować powstawanie zbędnych kosztów lub opóźnienia dostaw. Nasza firma pomaga rozwiązać ten problem i dostosowuje się do zadań klienta, skracając czas pracy nad zamówieniami.

Wykorzystujemy różnego rodzaju opakowania:

 • opakowania kartonowe;
 • folia bąbelkowabąbęlkowa;
 • koperty do pakowania;
 • foliopaki: przezroczyste, matowe, białe, czarne;
 • inne materiały, w tym opakowania naszego klienta.

Nasza firma jest wyposażona w niezbędne urządzenia tak, aby w jak najkrótszym czasie zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Nie tylko zajmiemy się przepakowywaniem produktów, ale także zapewnimy dodatkową usługę co-packing, polegającą na nanoszeniu naklejek i uzupełnianiu zamówień ulotkami informacyjnymi, kuponami itp. 

Usługa co-packing jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które chcą szybkiego i wysokiej jakości przygotowania produktów do sprzedaży. Dzięki współpracy z eNemer sprawisz, że Twój towar zapadnie kupującemu w pamięć, a marka stanie się dla niego bardziej rozpoznawalna, dając poczucie dokonania opłacalnego zakupu.

Czy masz jakieś pytania? Zostaw prośbę, a my skontaktujemy się z Tobą
Korzyści ze współpracy z nami
img

Przechowywanie towarów ponadgabarytowych

img

Elastyczne warunki współpracy

img

Integracja i zarządzanie zamówieniami

img

Wysyłka zamówień w dniu kompletacji

img

Niskie koszty dostawy

img

Gwarancja bezpieczeństwa towarów

img

Całodobowy wideo monitoring

img

Wysyłka zamówień do różnych krajów

2022