Kompletacja zamówień

 • — Szybko skompletujemy zamówienie zgodnie z otrzymanymi danymi;
 • — Oferujemy wiele różnych opcji pakowania;
 • — Dołączamy ulotki, instrukcje, karty gwarancyjne i rabatowe.

Prowadzenie własnego biznesu wymaga odpowiedniej koordynacji na różnych płaszczyznach. Jedną z nich jest kompletacja zamówień, tj. zebranie produktów umieszczonych w różnych magazynach, po to, aby stworzyć z nich przesyłkę, w której znajdą się wszystkie towary zamówione przez klienta. Wykonanie tego zadania można zlecić zewnętrznej firmie eNemer: zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz niskie koszty dostawy.

Kto potrzebuje usługi kompletowania zamówień internetowych?

Sprzedaż produktów coraz częściej odbywa się drogą online. Oznacza to, że ważnym zadaniem, przed jakim stoją sklepy internetowe, jest kompletowanie zamówień internetowych i pakowanie towarów do jednej, wspólnej paczki.

W przypadku małych i średnich firm wszystkie operacje związane z przechowywaniem i kompletacją zamówień wiążą się ze znacznymi kosztami i nie są łatwym zadaniem. Wymaga to inwestycji w logistykę i zasoby ludzkie oraz posiadania dobrze wyposażonych magazynów do umieszczenia i prawidłowego przechowywania produktów. Należy się również przygotować do konfekcjonowania towarów, czyli ich pakowania lub przepakowywania w taki sposób, by klient otrzymał całe zamówienie w jednej przesyłce.

Lepiej więc, aby usługa została zrealizowana przez zewnętrzną firmę, której specjalnością jest kompletacja zamówień w logistyce i wysyłka towarów. Przynosi to wiele korzyści:

 • nie musisz zajmować się zbieraniem zamówionych towarów w jedno miejsce, co jest dużą wygodą;
 • nie musisz ponosić kosztów utrzymania magazynów i zatrudniania pracowników;
 • ponosisz koszty jedynie za wykonaną usługę;
 • oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na inne sprawy związane z prowadzeniem i rozwijaniem biznesu.

Zewnętrzna firma, która zajmuje się całym procesem (od otrzymania zamówienia, po zebranie towarów i przesłanie ich do klienta) zna się na swoich obowiązkach i często jest w stanie lepiej im podołać niż firma nieposiadająca doświadczenia w tym obszarze.

Kompletacja zamówień dla e-commerce: jak działamy?

Placówki eNemer znajdują się w Bronisze (Space Logistics Sp.z.o.o., ul. Piastowska 38, 05-850, dok numer 18, Bronisze). Jako firma świadcząca usługi takie jak kompletacja zamówień, oferujemy:

 • przyjęcie zamówień i zarządzanie nimi;
 • kompletację, etykietowanie i pakowanie towarów, a także przygotowanie ich do wysyłki;
 • sprawdzanie kompletności danych;
 • przechowywanie towarów w naszych magazynach, nawet tych o niestandardowych gabarytach.

Towary przesyłamy do takich marketplace jak Amazon, Allegro, Etsy oraz inne. Magazyn mieści się w Błoniu, w pobliżu miasta Warszawa.

Dlaczego warto powierzyć nam konfekcjonowanie towarów?

Nasza usługa konfekcjonowania towarów zawsze realizowana jest na najwyższym poziomie, a wszystko za sprawą sprawdzonych rozwiązań, takich jak:

 • lokalizacja towaru w magazynie - specjalny system sprawia, że doskonale wiemy, gdzie znajduje się każdy powierzony nam towar;
 • kontrole - pozwalają na sprawdzanie kompletności, dzięki czemu klienci zawsze otrzymują przesyłki zgodne ze złożonym zamówieniem;
 • odpowiednia organizacja - pozwala ona na szybkie i terminowe realizowanie zamówień.

Kompletowanie zamówień internetowych to dziedzina, na której doskonale się znamy. Nasi klienci płacą wyłącznie za zrealizowane usługi, co jest dla nich korzystne finansowo. Gwarantujemy szybką wysyłkę zamówień, również za granicę. Wszystkie powierzone nam towary są przechowywane w bezpiecznych warunkach, oczywiście w miejscach z monitoringiem.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły współpracy: chętnie pomożemy Ci zwiększyć efektywność Twojego biznesu!

Czy masz jakieś pytania? Zostaw prośbę, a my skontaktujemy się z Tobą
Korzyści ze współpracy z nami
img

Przechowywanie towarów ponadgabarytowych

img

Elastyczne warunki współpracy

img

Integracja i zarządzanie zamówieniami

img

Wysyłka zamówień w dniu kompletacji

img

Niskie koszty dostawy

img

Gwarancja bezpieczeństwa towarów

img

Całodobowy wideo monitoring

img

Wysyłka zamówień do różnych krajów

2022