Kontrola jakości

  • — Weryfikujemy kompletność, jakość i ilość towaru;
  • — Dokonamy kontroli towaru na obecność jakichkolwiek uszkodzeń fizycznych;
  • — Sprawdzimy terminy ważności/przydatności (na życzenie klienta).

Kontrola procesów w łańcuchu dostaw dotycząca jakości jest istotnym elementem w procesie sprzedaży produktów, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Zapewnia wysoką jakość oferowanych usług i jest gwarancją zadowolenia klienta.

Nie każdy sklep internetowy może sobie pozwolić na stworzenie własnego systemu kontroli jakości - w takim przypadku nie należy jednak z niego rezygnować. Warto powierzyć tę usługę profesjonalistom eNemer: nasza oferta skierowana jest do większości branż w e-commerce i obejmuje kompleksowe wsparcie w zakresie kontroli jakości produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych.

Dlaczego potrzebna jest kontrola jakości podczas rozładunku?

Kontrola jakości towarów podczas rozładunku, kiedy prowadzi się sklep internetowy to niezwykle ważna procedura w procesie sprzedaży, szczególnie wysyłkowej. Ta prosta czynność zapobiega powstawaniu błędów czy pomyłek podczas wysyłki zamówienia i pozwala uniknąć ewentualnych roszczeń ze strony klientów.

Nasza firma przyjmie na przechowanie każdy towar niewymagający specjalnych warunków termicznych, z wyjątkiem materiałów wybuchowych, toksycznych i łatwopalnych. Oferujemy znakowanie towarów ponadgabarytowych, których waga wynosi nie więcej niż 60 kg, a maksymalna długość jednego z boków nie przekracza 230 cm.

Na żądanie może zostać przeprowadzona kontrola jakości towarów pod względem stanu i wyglądu zewnętrznego. Jeśli kontrola przyjęć i wydań ujawni braki czy usterki w zamówieniu, przygotowana zostanie pełna dokumentacja, na podstawie której będzie można wystąpić z reklamacją do dostawcy w celu uzyskania stosownej rekompensaty.

Jak działa kontrola jakości?

Kontrola jakości dostaw składa się z całego szeregu działań związanych ze szczegółowymi oględzinami towaru. To bardzo ważny proces, który umożliwia natychmiastowe wykrycie ewentualnych braków, usterek bądź uszkodzeń. Każda kontrola jakości dostaw przeprowadzana przez naszą firmę odbywa się przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności - tak, by towar czy opakowanie nie zostały w jakikolwiek sposób naruszone bądź uszkodzone.

W ramach usług podstawowych nasza firma oferuje:

  • sprawdzanie stanu i wyglądu zewnętrznego opakowania,
  • liczenie ilości towaru oraz sprawdzenie jego oznakowania.

Dodatkowo, na żądanie klienta, oferujemy także sprawdzanie jednolitości i wyglądu towaru z zewnątrz, a w przypadku urządzeń - sprawdzenie przydatności towaru do pracy.

Nasze usługi dodatkowe obejmują również sprawdzanie dat ważności przechowywanych produktów spożywczych. Jeżeli przeprowadzona przez nas kontrola dostaw wykaże braki, usterki lub uszkodzenia, fakt ten zostanie odnotowany w dokumentach przewozowych. Wykonamy zdjęcia wykrytych nieprawidłowości, a także sporządzamy niezbędne protokoły, o czym zostaną Państwo uprzednio poinformowani.

Korzyści ze współpracy z nami

Klienci cenią sobie współpracę z naszą firmą ze względu na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Oferujemy:

  1. Integracja systemowa: wykorzystujemy zaawansowane narzędzia informatyczne, które umożliwiają pełną integrację z platformą sprzedażową i gwarantują efektywne zarządzanie zamówieniami.
  2. Szybka dostawa towaru: wysyłamy zamówienie w dniu kompletacji.
  3. Bezpieczeństwo magazynowanego towaru: nasze magazyny są całodobowo monitorowane, a przechowywany w nich towar jest w pełni bezpieczny.
  4. Konkurencyjne ceny: dzięki współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami posiadamy atrakcyjną ofertę cenową przesyłek, co przekłada się na niskie koszty dostawy zamówień do klientów.
  5. Wysyłki krajowe i międzynarodowe: realizujemy zamówienia zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów. Z nami dostarczysz przesyłkę wszędzie!

Czy chcesz, abyśmy zajęli się kontrolą jakości Twoich towarów lub przejęli inne operacje? Zostaw zgłoszenie online - menedżer odpowie na wszelkie pytania.

Czy masz jakieś pytania? Zostaw prośbę, a my skontaktujemy się z Tobą
Korzyści ze współpracy z nami
img

Przechowywanie towarów ponadgabarytowych

img

Elastyczne warunki współpracy

img

Integracja i zarządzanie zamówieniami

img

Wysyłka zamówień w dniu kompletacji

img

Niskie koszty dostawy

img

Gwarancja bezpieczeństwa towarów

img

Całodobowy wideo monitoring

img

Wysyłka zamówień do różnych krajów

2022