Magazynowanie dla E Commerce

Magazynowanie dla e-Commerce

Planujesz rozwijać swój sklep internetowy i pragniesz dopasować procesy magazynowe pod swoje potrzeby? Rozumiemy, że nie każdy przedsiębiorca dysponuje możliwościami, które pozwalają na wynajęcie przestrzeni i zadbanie o logistykę. Dlatego oferujemy magazynowanie dla e-Commerce — bezpieczną, wygodną i opłacalną usługę składowania Twoich towarów. Sprawdź, jakie korzyści daje fulfillment eNemer.

 

Co to jest magazynowanie dla e-Commerce?

Trudno jest zbudować silną markę i zwiększyć sprzedaż bez nienagannej obsługi klientów. Towary powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach i szybko wysyłane. Bardzo ważne jest to, żeby terminowo przetwarzać zamówienia i sprawdzić każdy zwrot.

Również planowanie ma duże znaczenie: magazyny muszą być uporządkowane, aby łatwiej było w nich składować towary, a także znajdywać je i wysyłać do klientów. Warto zadbać o kontrolę jakości, weryfikację partii i daty przydatności produktów oraz nadawanie im kodów EAN. Bez odpowiedniej logistyki się nie obejść.

Oferowane przez nas magazynowanie dla e-Commerce to nie tylko przechowywanie towarów. Jest to dbanie o Twoje towary na wszystkich etapach logistyki — od przyjęcia i kontroli jakości produktów po pakowanie i wysyłkę zamówień.

Usługa fulfillment dla sklepu internetowego — dlaczego warto skorzystać?

Fulfillment polega na tym, że przedsiębiorca przekazuje wszystkie operacje związane z towarem operatorowi logistycznemu. Dla biznesu e-Commerce to ogromne ułatwienie. Największe korzyści fulfillmentu to:

 • bezpieczeństwo towarów — magazyny pozwalają na przechowywanie produktów nawet o niestandardowych gabarytach — w odpowiednich warunkach i dowolnej ilości;
 • scentralizowane zarządzanie zamówieniami — operator terminowo przetwarza zamówienia i weryfikuje każdy zwrot, co sprawia, że umacnia się pozytywny wizerunek firmy;
 • niskie koszty i szybkość dostawy — dzięki temu Twoi klienci chętniej zamawiają towar;
 • zmniejszenie kosztów — nie trzeba składować produktów na własną rękę, inwestować w monitoring oraz zatrudniać nowych pracowników;
 • więcej czasu na zajmowanie się innymi aspektami lub rozwojem własnej działalności gospodarczej.

Magazynowanie dla e-Commerce to idealna propozycja dla firm, które dopiero wchodzą na rynek lub chcą rozszerzyć sprzedaż swoich produktów na całą Polskę. Fulfillment to usługa, dzięki której możesz być spokojny przy prowadzeniu biznesu online.

Logistyka dla sklepów internetowych: jak pracujemy?

Magazynowanie zaczyna się od przyjęcia Twoich produktów. Sprawdzamy dokumenty transportowe, liczymy ilość towaru i oceniamy go pod kątem uszkodzeń. Na życzenie klienta monitorujemy nie tylko wygląd opakowania, ale także datę ważności lub przydatność towaru (jeśli jest to urządzenie techniczne).

Dalej rejestrujemy otrzymane produkty w systemie i składamy je do naszego magazynu, gdzie objęte są całodobowym monitoringiem. Przed wysyłką kompletujemy Twoje produkty zgodnie ze specyfikacją, używając różnych rodzajów opakowań.

W razie potrzeby uzupełniamy zamówienie kartami gwarancyjnymi, ulotkami promocyjnymi lub kartami rabatowymi. Fulfillment dla sklepów internetowych zakłada również przepakowywanie towarów oraz tworzenie zestawów produktów.

Magazynowanie dla e-Commerce obejmuje też kontakt z klientami. Zajmujemy się przetwarzaniem reklamacji, jeśli potrzebny jest zwrot pieniędzy. Zespół eNemer zajmie się tym wszystkim za Ciebie.

 

Fulfilment eNemer — zakres usług, które świadczymy dla e-Commerce

Chcesz zacząć działać w e-Commerce lub planujesz podbić nowe rynki? Nasza firma oferuje Ci kompleksową usługę, dzięki której możesz wyznaczyć swoje cele, takie jak rozszerzenie sprzedaży i zwiększenie zysków.

Z nami możesz liczyć na:

 • przyjęcie towaru oraz kontrolę jego jakości,
 • efektywne zarządzanie zapasami za sprawą zaawansowanego systemu informatycznego,
 • bezpieczne przechowywanie towarów o różnych gabarytach,
 • pakowanie produktów do przesyłki,
 • szybką wysyłkę zamówień, w tym poza Polskę,
 • przyjęcie odesłanego przez kupującego towaru (każdy zwrot zostaje poddany ocenie).

Nasze magazyny są w stanie pomieścić towary różnego rodzaju — żywność, odzież, zabawki, książki oraz wiele innych. Bardzo dbamy o profesjonalną obsługę klienta, stawiając na szybką wysyłkę zamówienia i realizując każdy zwrot.

Każdy biznes potrzebuje indywidualnych rozwiązań logistycznych, dlatego oferujemy elastyczne warunki współpracy. W rezultacie oferowane przez nas magazynowanie dla e-Commerce pozwala firmom optymalizować koszty i oszczędzać czas już od pierwszego dnia.

Czy masz jakieś pytania? Zostaw prośbę, a my skontaktujemy się z Tobą
Korzyści ze współpracy z nami
img

Przechowywanie towarów ponadgabarytowych

img

Elastyczne warunki współpracy

img

Integracja i zarządzanie zamówieniami

img

Wysyłka zamówień w dniu kompletacji

img

Niskie koszty dostawy

img

Gwarancja bezpieczeństwa towarów

img

Całodobowy wideo monitoring

img

Wysyłka zamówień do różnych krajów

2022