Magazynowanie towarów e-commerce

 • — Przechowujemy towar w nowoczesnym magazynie z ochroną i monitoringiem;
 • — Rozmieścimy i zarejestrujemy towar w naszym systemie;
 • — Gwarantujemy bezpieczeństwo towaru.

Przechowywanie towaru jest podstawą każdej działalności handlowej. Jednak w przypadku sektora e-commerce oraz firm wykorzystujących model dropshipping, może być ono utrudnione, bądź nadmiernie kosztowne – zarówno w ujęciu finansowym, jak i czasowym. Aby zaoszczędzić koszty i zmniejszyć ryzyko strat, skorzystaj z usług magazynowania towarów: z nami jesteś pewny bezpieczeństwa produktów i nie martwisz się o operacje logistyczne.

Problemy z magazynowaniem towarów

Organizacja oraz aspekt logistyczny związany z prowadzeniem sklepu internetowego bezpośrednio wpływa na efektywność magazynowania oraz sprzedaży towarów.

Magazyn z obsługą logistyczną uwzględnia przechowywanie towarów w odpowiedni, bezpieczny sposób. Jednakże logistyka i utrzymanie magazynu generuje wysokie koszty, co w przypadku firm sektora MŚP oraz działających wedle modelu dropshipping może być nieopłacalne.

Logistyka towarów wielkogabarytowych również może stanowić znaczącą trudność. Proces magazynowania wymaga także przeszkolonej kadry, co może stanowić barierę dla mikroprzedsiębiorstw i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Firmy w Polsce, oferujące magazynowanie towarów dla sklepów internetowych, pozwalają w pełni dopasować proces do indywidualnych potrzeb klienta.

Wszystkie etapy magazynowania oraz sam magazyn są starannie przygotowane, a wszelkie operacje realizowane są w taki sposób, aby partnerzy byli w pełni zadowoleni z przebiegu współpracy.

 

Wieloetapowe magazynowanie dla e-commerce obejmuje:

 • przyjęcie towaru na magazyn,
 • magazynowanie,
 • kompletowanie towarów na magazynie,
 • wysyłka.

W poprawnie skonstruowanym magazynie powinny znajdować się odpowiednie meble do magazynowa mogące bez problemu wytrzymać ciężar towarów. Magazynowanie wielokrotnie wymaga także utrzymywania określonej temperatury i wilgotności.

Efektywne magazynowanie towarów wymaga także podziału przestrzeni na strefy magazynowania oraz dział logistyczny.

Dlaczego usługi magazynowania są korzystne?

Usługa magazynowa pozwala scedować część obowiązków związanych z prowadzeniem działalności na zewnętrznych wykonawców. Kontaktując się z firmą świadczącą usługę składowanie towarów w magazynie, obniżasz koszty i oszczędzasz czas:

magazyn logistyczny umożliwia skorzystanie jedynie z części powierzchni, dzięki czemu nie ma konieczności wynajmowania pełnych pomieszczeń. To kluczowe w przypadku biznesów rozwijających się;

powierzchnia magazynowa oferowana zwłaszcza małym i średnim firmom pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej, kosztach mediów, zakupie i konserwacji sprzętu.

Logistyka oraz wynajęta powierzchnia magazynowa podczas prowadzenia działalności z zakresu dropshipping nie tylko zapewnia pełne bezpieczeństwo towarów, ale i pozwala na oszczędność w zakresie zatrudniania pracowników – są oni zatrudnieni przez firmę świadczącą usługi fulfilmentu.

Oferujemy odpowiedzialne magazynowanie towarów e-commerce

Nasz firma oferuje odpowiedzialne magazynowanie towarów w Polsce, aby klient się nie martwił o logistykę i umieszczenie swoich produktach w magazynie. Nasz serwis obejmuje:

 • rozładunek towarów,
 • sortowanie,
 • sprawdzanie jakości i kompletności,
 • magazynowanie,
 • pick&pack,
 • logistyka do klienta lub do magazynu marketplace.

Chcesz dowiedzieć się więcej o obsłudze magazynowej sklepów internetowych? Zadzwoń pod numery telefonów lub zostaw zapytanie na stronie, odpowiemy szczegółowo na interesujące cię pytania w zakresie magazynowanie e-commerce.

Czy masz jakieś pytania? Zostaw prośbę, a my skontaktujemy się z Tobą
Korzyści ze współpracy z nami
img

Przechowywanie towarów ponadgabarytowych

img

Elastyczne warunki współpracy

img

Integracja i zarządzanie zamówieniami

img

Wysyłka zamówień w dniu kompletacji

img

Niskie koszty dostawy

img

Gwarancja bezpieczeństwa towarów

img

Całodobowy wideo monitoring

img

Wysyłka zamówień do różnych krajów

2022