Pakowanie zamówień internetowych

 • — Proponujemy różne warianty opakowań (kartony, folia bąbelkowa, opakowanie firmowe);
 • — Zapakujemy i oznakujemy towary zgodnie z specyfikacją;
 • — Robimy znakowanie „Czestny ZNAK”

Sprzedając swoje produkty w Internecie, należy zadbać o ich odpowiednie oznakowanie, bezpieczne opakowanie i etykietę. To zadania, z którymi mierzy się większość biznesów e-commerce i sklepów internetowych – często brakuje nam czasu i zasobów, by robić to samodzielnie. Warto więc skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pakowanie i etykietowanie produktów wykonają szybko i skutecznie.

Firma eNemer oferuje szeroki zakres usług i stabilną obsługę klienta w operacjach towarowych. Usługa pakowania i znakowania to jeden z kluczowych etapów przygotowania zamówienia, który możesz śmiało oddać specjalistom w tej dziedzinie.

 

Jakie rodzaje opakowań oferujemy?

Firma eNemer posiada szeroką ofertę opakowań, w tym:

 • Foliopaki: przezroczyste, matowe, białe, czarne;
 • Opakowania kartonowe;
 • Koperty do pakowania;
 • Folia bąbęlkowa;
 • Inne materiały, w tym opakowania naszego klienta.

Wysokiej jakości, bezpieczne pakowanie paczek do wysyłki jest gwarancją dostarczenia towarów do klienta w stanie nienaruszonym i podniesieniem poziomu satysfakcji z zamówienia – w ten prosty sposób minimalizujemy ryzyko uszkodzenia towarów oraz ewentualnych zwrotów i reklamacji.

 

Etykietowanie produktów

Odpowiednie etykiety, które zawierają szczegółowe informacje dotyczące produktu oraz kod kreskowy - to podstawa rzetelnej sprzedaży. Czytelna i estetyczna etykieta pozwala na identyfikację dostawcy, zapoznanie się ze składem oraz cechami produktu przez klienta.

Samodzielne etykietowanie produktów zabiera mnóstwo cennego czasu i może wymagać zaangażowania dodatkowych pracowników oraz dedykowanego sprzętu. Usługę etykietowania warto więc oddać specjalistom, którzy posiadają niezbędne narzędzia i wiedzę oraz odpowiednie materiały opakowaniowe. To zdecydowanie bardziej opłacalne i oszczędzające czas rozwiązanie, z którego powinien skorzystać sklep internetowy.

Dlaczego lepiej powierzyć nam pakowanie towarów?

Wszelkie zadania związane z konfekcjonowaniem towaru takie jak umieszczanie etykiet i pakowanie zamówień internetowych warto powierzyć profesjonalistom eNemer ze względu na szereg płynących z tego korzyści dla twojego biznesu:

 • wymiernie zmniejszone koszty, oszczędzasz czas swój i swoich pracowników, którzy mogą skutecznie realizować inne obowiązki;
 • szybkie, sprawne kompletowanie i pakowanie produktów;
 • konfekcjonowanie, logistyka i pakowanie mogą być realizowane równie skutecznie osobno – pakowanie bez magazynowania i odwrotnie;
 • dostęp do szerokiej oferty opakowań – dobieramy formę rodzaj do specyfiki produktów i rodzaju zamówienia;
 • możliwość dołączenia do paczki ulotek, instrukcji i kart gwarancyjnych.

Firma eNemer działa na terenie dużych polskich miast, takich jak Warszawa w pełnym zakresie, jak i z rozróżnieniem poszczególnych etapów – wedle potrzeb i najlepszego interesu dostawcy. Przejrzysty cennik i zorientowanie na klienta gwarantują satysfakcję, terminowość i pewność realizacji zamówień. Zamów rozmowę lub skontaktuj się z nami osobiście w celu ustalenia korzystnych warunków współpracy.

Czy masz jakieś pytania? Zostaw prośbę, a my skontaktujemy się z Tobą
Korzyści ze współpracy z nami
img

Przechowywanie towarów ponadgabarytowych

img

Elastyczne warunki współpracy

img

Integracja i zarządzanie zamówieniami

img

Wysyłka zamówień w dniu kompletacji

img

Niskie koszty dostawy

img

Gwarancja bezpieczeństwa towarów

img

Całodobowy wideo monitoring

img

Wysyłka zamówień do różnych krajów

2022