Wynajem powierzchni magazynowych

Współcześni przedsiębiorcy szukają sposobów na optymalizację działalności. I ty na pewno jesteś wśród nich. Jeśli chcesz skonfigurować logistykę i obniżyć koszty transportu, eNemer zaoferuje Ci wynajem powierzchni magazynowej. Nie musisz już martwić się o przestój ładunek — po prostu powierz nam jego przechowywanie.

 

Magazyn do wynajęcia w Warszawie: kto korzysta z usługi?

Wynajem powierzchni magazynowych to rozwiązanie uniwersalne. Z outsourcingu w tym zakresie korzysta zarówno mały przedsiębiorca działający w e-Commerce, jak i większe podmioty. Dla każdej firmy jest to możliwość optymalizacji kosztów i zaoszczędzenia czasu na rutynowych zadaniach z towarem.

Ile kosztuje wynajem powierzchni magazynowej?

Koszt wynajmu magazynu w Polsce zależy od wielu czynników. Na kształtowanie ceny wpływa Infrastruktura, lokalizacja kompleksu magazynowego i pakiet usług dodatkowych. Cena zależy również od klasy lokali i ich powierzchni: na przykład 1 m2 dużego pomieszczenia będzie kosztować mniej niż wynajem 1 m2 mniejszej powierzchni.

 

Wynajmij nowoczesny magazyn dla Twojego biznesu!

Wynajem magazynu eNemer to rozwiązanie, które w ostatnich latach jest coraz chętniej wybierane przez przedsiębiorców w Polsce. Jest to związane z licznymi zaletami, jakie można uzyskać dzięki usłudze wynajęcia:

  • gwarancja bezpieczeństwa towarów — zapewniamy ochronę kompleksu magazynowego oraz dbamy o to, aby pomieszczenia były utrzymywane w dobrym stanie technicznym. Jeśli wynajmujesz u nas powierzchnię magazynową, nie musisz obawiać się kradzieży, zalania towarów itp.;
  • elastyczne możliwości współpracy — zapewniamy powierzchnie magazynowe o różnych rozmiarach. Znajdziemy miejsce do przechowywania zarówno towarów wielkogabarytowych, jak i drobniejszych towarów;
  • niskie koszty — zakup lub budowa własnego magazynu to kosztowne przedsięwzięcie. Wynajem jest dostępny dla większości dużych i małych firm, w tym dla początkujących.

Te korzyści sprawiają, że wynajem powierzchni magazynowej to rozwiązanie, które znacznie ułatwia codzienne prowadzenie działalności handlowej. Dzięki temu nie musisz pamiętać o wszystkich technicznych aspektach związanych z magazynowaniem towarów. W zamian za comiesięczną opłatę zyskujesz cenny czas, który można wykorzystać na rozwijanie biznesu.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, skontaktuj się z nami — podamy szczegóły współpracy.

Czy masz jakieś pytania? Zostaw prośbę, a my skontaktujemy się z Tobą
Korzyści ze współpracy z nami
img

Przechowywanie towarów ponadgabarytowych

img

Elastyczne warunki współpracy

img

Integracja i zarządzanie zamówieniami

img

Wysyłka zamówień w dniu kompletacji

img

Niskie koszty dostawy

img

Gwarancja bezpieczeństwa towarów

img

Całodobowy wideo monitoring

img

Wysyłka zamówień do różnych krajów

2022